Ruošiates pasipiršti savo merginai? Tai kone viena iš romantiškiausių gyvenimo akimirkų, kai norisi viską padaryti idealiai. Juk šios progos laukiate ne tik Jūs, bet ir Jūsų antroji pusė.

Sužadėtuvių žiedas – tai Jūsų meilės simbolis, kuris puoš Jūsų būsimos žmonos ranką, tad pataikyti su dydžiu gana svarbu, norint užmauti bei , kad nebūtų žiedas per didelis.

Taigi, norime Jums patarti, kaip išmatuoti žiedo dydį. Susiraskite seną ar dėvima žiedą. Pasiimkite liniuotę ar metrą ir matuokite tik vidinį skersmenį milimetrų tikslumu. Kai išmatuojate, pagal gautus skaičius galite lentelėje surasti koks yra žiedo dydis.

Jei mergina nenešioja žiedų? Kaip sužinoti žiedo dydį?

Jeigu norite padaryti staigmeną, o Jūsų mergina nenešioja žiedų, bet galbūt nuo seniau yra užsilikę kokie seni papuošalai, o tarp kurių rasite žiedą. Puiku! jį užmaukite ant savo piršto ir žiūrėkite iki kurios vietos jums tinka. Prisiminkite tikslią vietą, o Jums atėjus į mūsų juvelyrinę studiją, specialiu matuokliu išmatuosime dydį.

Taip pat, seną ar nešiojama moterišką žiedą Jūs galite atsinešti mums, o mes su specialiu matuokliu lengvai nustatysime tinkamiausią dydį.

Kaip nustatyti savo žiedo dydį ?

Sužinoti savo žiedo dydį yra dar vienas nesudėtingas būdas: tiesiog reikia popieriaus juostele apvynioti tą pirštą, ant kurio žiedas bus dėvimas. Svarbu stengtis kuo tiksliau matuoti, kad neliktų tarpų, ar, priešingai, neliktų per daug laisvos lietos. Tada reikia pažymėti tą vietą, kur popieriaus juostelė susijungia ir ilgį išmatuoti kuo tikslesne liniuote. Pasakius mums išmatavimą mes žinosime, kokio dydžio reikia žiedo.

Nepamirškite isada išlieka 1-2 mm paklaidos tikimybė.