MJ Juvelyrika

Parduotuvė

Paslaugos

Visi pagaminti gaminiai yra prabuojami Lietuvos prabavimo rūmuose, kuriuose į gaminius
yra įspaudžiama valstybinis kontrolinis prabavimo ženklas ir atsakomybės ženklas.

Platus brangakmenių ir pusbrangių akmenŲ pasirinkimas

Turime platų brangakmenių pasirinkimą, galime Jums pasiūlyti brangakmenius, kurie tiktų pagal Jūsų zodiako ženklą, Jūsų gimimo datą. Dažniausiai mūsų gaminiuose naudojami brangakmeniai: briliantas, moisanitas, safyras, rubinas, smaragdas, ametistas, akvamarinas, granatas, perlas, topazas, kvarcas, cirkonis, turmalinas ir kiti.

Vestuviniai žiedai
Individualių vestuvinių žiedų gamyba

Gaminame įvairaus dizaino vestuvinius žiedus – nuo klasikinių iki išskirtinių, prabangių modelių. Taip pat galime pagaminti unikalaus dizaino žiedus pagal Jūsų poreikius. Individualaus dizaino žiedams pagaminti tereikia Jūsų vizijos arba nuotraukos, o mes 3D technologijos pagalba suprojektuosime ir pagaminsime Jūsų norimus žiedus.  Gamybai taip pat galite duoti savo aukso – priimame nenešiojamus aukso gaminius – žiedus, grandinėles, auskarus bei kitą aukso laužą.  Ypatingai didelį dėmesį skiriame žiedų patogumui, jų išbaigtumui ir kokybei. Pažadame – rasime pati geriausią sprendimą Jūsų svajonių žiedams! 

Sužadėtuvių / moteriškų žiedų gamyba

Turime platų moteriškų, sužadėtuvių žiedų pasirinkimą – nuo minimalistinių iki prabangių ir unikalia stilistika išsiskiriančių žiedų modelių. Tačiau, jei neatradote kas patiktų, pateikite savo viziją ir mes ją išpildysime. Sukursime Jums žiedo vizualizaciją pagal Jūsų pageidavimus.

Pakabukų gamyba

Turime Jums pasiūlyti įvairaus stiliaus pakabukų, tiek šventų, kurie tinka ir krikštynoms ir Pirmajai Komunijai, tiek su brangakmeniais bei įvairioms tematikom.

Juvelyrika krikštynoms / Pirmajai Komunijai

Pas mus atrasite platų pasirinkimą šventų pakabukų, kurie puikiai tiks kaip dovana.

Įvairių papuošalų gamyba

Galime pagaminti Jums išskirtinį gaminį, tai gali būti bet koks papuošalas apie kurį svajojate iš seniau. Pvz.: vyriškas žiedas, sagė, sąsagos vyrams, auskarai, amuletas, o galbūt Jūsų inicialai perteikti juvelyriniam gaminyje.

Juvelyrinių gaminių taisymas / atnaujinimas

Kokybiškai taisome ir atnaujiname papuošalus; įdedame (pritaikome) iškritusias akutes, didiname ir mažiname žiedus, taisome grandinėles, apyrankes, taisome sulūžusius užsegimus.

PATIRTIS

MJ komanda turi 20 metų patirtį

SERTIFIKATAI

Visi mūsų gaminiai sertifikuoti

PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas Lietuvoje

GARANTIJA

Teikiame 2 metų garantiją

SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ DARBŲ GALERIJA

Mūsų kontaktai

Marius Jancevičius (Verslo liudijimo nr. AT073820-1)

Visos teisės saugomos © 2022. Puslapio informaciją reklamos ir pardavimo tikslams kopijuoti ir platinti draudžiama.

Rezervuokite laiką nemokamai juvelyro konsultacijai