MJ Juvelyrika

Parduotuvė

Apie mus

Mūsų istorija

GRAŽU, STILINGA IR LENGVAI PASIEKIAMA 

MES ŽINOME JUVELYRIKĄ -
MES ŽINOME SAVO PIRKĖJUS

MJ Juvelyrika – tai sertifikuoti, aukščiausios klasės juvelyrikos gaminiai, išsiskiriantys autentiška stilistika – nuo subtilaus minimalizmo iki ekstravagantiškos prabangos. Pagrindinė mūsų veikla – juvelyrinių dirbinių gamyba. Asortimentą sudaro sužadėtuvių žiedai, vestuviniai žiedai, kaklo papuošalai, auskarai ir kiti juvelyrikos gaminiai. Visi gaminiai sertifikuoti Lietuvos prabavimo rūmuose.

MJ Juvelyrikos įkūrėjas – Marius Jancevičius, ilgametę patirtį turintis kvalifikuotas juvelyras, kuris savo veiklą pradėjo 2002 m. ir vėliau plėtė žinias tarptautinėse parodose, stažavosi ir tobulino įgūdžius užsienio šalyse, todėl šiandien galime pasiūlyti ne tik klasikinius, bet ir sudėtingus, nestandartinius gaminius. MJ Juvelyrikos veikla apima juvelyrinių gaminių kūrimą nuo idėjos suderinimo iki išpildymo ir galutinio gaminio sukūrimo. Čia skiriamas ypatingas dėmesys gaminių unikalumui ir preciziškumui – kiekviena gaminio detalė kruopščiai apgalvota ir išbaigta.

Aukščiausia kokybė, ilgaamžiškumas ir klientų lūkesčių pateisinimas

Tai kriterijai, kuriuos taikome savo veiklai. Nors dirbame seniai ir turime neįkainojamą patirtį, ne mažiau svarbu neatsilikti nuo naujovių, todėl nuolatos domimės pasaulinėmis tendencijomis, lankomės parodose ir naudojame modernią įrangą. Kiekvieną užsakymą atliekame preciziškai, profesionaliai ir su dideliu užsidegimu, todėl klientai mumis pasitiki ir drąsiai rekomenduoja kitiems – tai mums ne tik komplimentas, bet ir įrodymas, kad einame teisingu keliu.

MJ juvelyrika – tai kaprizingi, „nenulaižyti“ gaminiai

Jie savo dizainais nustebins tikrai ne vieną moteriškos lyties atstovę.Gaminiuose vyrauja, statūs kambai, griežtos linijos, išskirtinis dėmesys detalėms bei nepriekaištingos brangakmenių įstatymo paslaptys.


Šiai dienai mes galime garsiai sakyti, kad Jums siūlome pačią aukščiausią kokybę, išskirtinius bei prabangius gaminius. Kodel? Nes mūsų darbai yra rankų darbo, kiekvienas gaminys turi savo istoriją, savo išliekamąją vertę, kurią galėsite perduoti karta iš kartos.


Maloniai laukiame Jūsų pas mus, juvelyrinėje studijoje!

SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ DARBŲ GALERIJA

Mūsų kontaktai

Marius Jancevičius (Verslo liudijimo nr. AT073820-1)

Visos teisės saugomos © 2022. Puslapio informaciją reklamos ir pardavimo tikslams kopijuoti ir platinti draudžiama.

Rezervuokite laiką nemokamai juvelyro konsultacijai