Juvelyrikos sritis šiais laikais ypač vertinama dėl aukšto meistriškumo ir sudedamųjų dalių vertės. Tą pastebėjo ir juvelyras Marius Jancevičius, kuris keliaudamas iš vienos šalies ir jos kultūros į kitą pastebėjo didelius skirtumus: vieni juvelyrikos meistrai naudoja tauriuosius metalus, brangakmenius ar pusbrangakmenius, o kiti gamina papuošalus iš perlų, koralų ar keramikos. Juvelyrikos meistrai dar kitaip vadinami menininkais pabrėžia vidinę medžiagų vertę, papuošalo estetinę funkciją, suteikia juvelyriniams dirbiniams akcentus, kuriuos kiekvienas žmogus atranda ir supranta individualiai. Juvelyras M.Jancevičius pabrėžia, kad juvelyriniai dirbiniai skirti ne tik kūno puošybai ar funkciniam naudojimui, bet jie pasižymi ir aukšta simboline reikšme, o taip pat juvelyriniai dirbiniai asocijuojasi ir su dovanomis, šventėmis, labai svarbiomis gyvenimo akimirkomis.

Profesionalus juvelyras Marius Jancevičius turi 20-ties metų patirtį juvelyrikos dirbinių kūryboje ir gamyboje, todėl kuria tokius juvelyrikos dirbinius, kurie būtų ne tik žaismingi ir kokybiški, bet ir tokie, kuriuose kiekviena moderni moteris ir šiuolaikiškas vyras galėtų matyti prasmę ir grožį. Juvelyrika gali būti reikšminga visiems mums, kadangi vieni savo stilių išreiškia per kaklo papuošalus, grandinėles, žiedus, o kitiems juvelyriniai dirbiniai ir papuošalai yra neatsiejama krikštynų atributikos dalis, asocijuojasi su pirmosios komunijos ar gimtadienių dovanomis, tai yra ir pagrindinė vestuvių ir sužadėtuvių atributika. M.J juvelyriniai dirbiniai – tai prabanga alsuojantys papuošalai, nesenstanti mada tai kūriniai, kuriems pagaminti reikalingi aukščiausi kokybės standartai, įsipareigojimai naudoti ir originalias ir tvarias medžiagas. Šis juvelyras kuria papuošalus, kuriems pagaminti reikalingas auksas, deimantai, brangakmeniai, sidabras ir kitos kokybiškos ir specialiai atrinktos medžiagos.

Mados naujovės kaip ir įkvėpimas, meistriškumas ir aistra menui, dizainui ir spalvoms yra pagrindinės M.J juvelyrikos papuošalų kūrybos ir gamybos sudedamosios dalys. Visi vestuviniai žiedai, auksinės grandinėlės, sidabriniai papuošalai, žiedai su deimantais prasideda nuo projekcijų, tinkamų ir pažangių medžiagų atrinkimo, idėjų ir kaip jas tinkamai realizuoti. Papuošalai kiekvienam iš mūsų suteikia reikiamą akcentą, įneša gyvybingumo ir ekscentriškumo į mūsų kasdienybę. Tačiau kartais yra be galo svarbu surasti tokius juvelyrinius dirbinius, kurie būtų pritaikyti tik mums ir atitiktų visus mūsų keliamus reikalavimus ir standartus.

Juvelyras M.Jancevičius stengiasi įgyvendinti ir patenkinti visus jūsų pageidavimus ir didžiausius norus, todėl būtent šis juvelyras pasitelkia į pagalbą kokybę, kūrybiškumą ir specialistus, kurie per ilgus metus sukaupė daug patirties ir yra šios srities profesionalai. M.J klientai – aistringos, stilingos ir be galo nuotaikingos asmenybės, kurios vadovaujasi naujausiomis mados tendencijomis. Leiskite šiam juvelyrui jumis pasirūpinti ir sukurti subtilius, elegantiškus ir jūsų asmenybę atspindinčius papuošalus.