MJ Juvelyrika

Parduotuvė

Grąžinimas ir garantijos

GARANTIJOS

  • Juvelyrikos studijos visi juvelyriniai gaminiai yra prabuojami Lietuvos Prabavimo Rūmų kokybės sertifikatais ir/arba prabos įspaudais.
  • Visi Mjjuvelyrika gaminami ar parduodami dirbiniai yra pažymėti Lietuvoje reikalaujamais kokybės ženklais: atsakomybės ženklas, praba, brangakmenių sertifikatas.
  • Mjjuvelyrika suteikia galimybę įsigytus dirbinius suremontuoti ar atnaujinti už nustatytą remontų įkainį.
  • Mjjuvelyrika juvelyrikos studija suteikia 2 m. garantiją savo produkcijai. (Taisome, jei gaminyje yra mūsų gamybos brokas, bet jei Jūs mechaniškai ar cheminėmis medžiagomis pažeidėte juvelyrinį gaminį, tuomet garantija nėra taikoma).
  • Žiedai juostelės su deimantais –  taikome 1 metų garantiją.
  • Vienkartinė nemokama žiedo dydžio keitimo garantija.
  • Mjjuvelyrika.lt juvelyrikos studija pasilieka teisę atlikti dirbinio kokybės ekspertizę pasitelkiant nepriklausomus ekspertus ir įvertinti pažeidimo atsiradimo kilmę.
  • Didelė dalis Mjjuvelyrika juvelyrikos studijos dirbinių internetinėje parduotuvėje yra užbaigiami (pvz. paviršiaus struktūros darymas, inkrustuojami pasirinkti akmenys, pritaikomi dydžiai) ar gaminami tik po užsakymo, todėl gamintojas pasilieka teisę pirmenybę taikyti geriausiam dirbinio dizaino išpildymui, o ne nurodytam svoriui. Klasikiniams dirbiniams galutinis svoris nuo nurodyto gali kisti iki 10-15 proc. Pardavėjas to nelaiko prekės broku. 

 

GRĄŽINIMAS

  • Jei įsigijote netinkamos kokybės prekę Mjjuvelyrika galite pasikeisti arba grąžinti dirbinį per 14 dienų. Siuntimo atgal išlaidas apmoka Mjjuvelyrika.lt
  • Vadovaujantis ES elektroninės prekybos taisyklėmis, prekė, užsakyta pagal individualų užsakymą arba pritaikyta individualiam naudojimui (koreguotas dydis, atliktas graviravimas ir pan.), nekeičiama ir negrąžinama, išskyrus atvejį, kai prekė yra netinkamos kokybės. 
  • Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintų „Mažmeninės prekybos taisyklių“ 10.1.7.12. punktu, perlai, brangakmeniai, taurieji metalai ir jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją, yra negrąžinamos prekės, išskyrus atvejus, kai pardavėjas sutinka priimti ar pakeisti prekes. (Galioja atvykus į MJ Juvelyrika fizinę parduotuvę ir užsakant prekes).
  • Pagal CK 6.22810 straipsnį vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šio kodekso 6.22811 straipsnyje, išlaidų, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties, išskyrus šio straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis. 2. Vartotojo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties netaikoma:

  • 1) paslaugų sutartims, pagal kurias paslaugos vartotojui visiškai suteiktos ir kurios numato vartotojo pareigą sumokėti kainą, jeigu prieš pradedant teikti paslaugas buvo gautas vartotojo aiškus sutikimas ir pripažinimas, kad jis neteks teisės atsisakyti sutarties, kai verslininkas visiškai įvykdys sutartį;

    3) sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus gaminamų prekių, t. y. prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, neatsižvelgiant į tai, ar prekės pradėtos gaminti, ar ne, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms;

  • Mjjuvelyrika pasilieka teisę vartotojų grąžintas prekes, kurios buvo įsigytos Mjjuvelyrika, patikrinti Lietuvos Prabavimo rūmuose, kad būtų įsitikinta, ar prekė yra grąžinta tokia, kokia buvo išsiųsta. Tai ypač galioja perkant prekes su briliantais. Tik gavus analizės rezultatus MJjuvelyrika.lt grąžins pinigus. Tai gali užtrukti iki 14 d. d. 
  • Mjjuvelyrika pasilieka teisę prekės nepriimti atgal ir pinigų negrąžinti, jei kokybiškos prekės pakuotė ir / ar etiketės yra pažeistos arba yra matomos prekės dėvėjimo žymės, prekė ne originalioje pakuotėje. Tada vartotojui leidžiama prekę atsiimti atgal.
  • Nekokybiškos prekės, įsigytos Mjjuvelyrika, siuntimo atgal išlaidas apmoka Mjjuvelyrika.
  • Jeigu prekės klientas negauna ir siuntimo kompanija grąžina ją atgal dėl klaidingai nurodyto adreso, papildomas siuntimo išlaidas padengti turės pirkėjas. Prekės kaina bus perskaičiuojama iškart, kai ji bus grąžinta Mjjuvelyrika.lt juvelyrikos studiją. Su klientu bus nedelsiant susisiekta ir apie tai informuota.
  • Straipsnių nuotraukos ir tekstai gali šiek tiek skirtis nuo tikrojo vaizdo. Jei gauta prekė atitinka sumokėtą kainą, o pakeitimai yra nežymūs, MJ juvelyrikos papuošalai neatsako už šias galimas vaizdinės ir tekstinės medžiagos klaidas.

 

GINČAI IR JŲ SPRENDIMO TVARKA

  • Vartotojas turi teisę pasinaudoti neteismine skundų ir žalos atlyginimo tvarka, sprendžiant tarp pardavėjo ir vartotojo kilusius ginčus ( CK 6.2287
    str. 16 p.). Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir
    išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą.
  • Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, buveinės adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt.
  • Prašymus ar skundus pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/

 

Mūsų kontaktai

Marius Jancevičius (Verslo liudijimo nr. AT073820-1)

Visos teisės saugomos © 2022. Puslapio informaciją reklamos ir pardavimo tikslams kopijuoti ir platinti draudžiama.

Rezervuokite laiką nemokamai juvelyro konsultacijai