MJ Juvelyrika

Parduotuvė

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

01. Prieš kiek laiko reikėtų užsakyti vestuvinius žiedus?      

Patariame viską planuotis iš ankščiau. Įprastai gamybos laikotarpis trunka nuo 7 iki 14 d. d. Atskirais atvejais, kai gaminami individualaus dizaino žiedai, gamyba gali užtrukti ir ilgiau. Visada stengiamės pagaminti per kuo trumpesnį laiką, taip pat pagal atskirą susitarimą galime pagaminti gaminius ir skubos tvarka.

02. Ar tikėtina, kad kitas juvelyras už mažesnę kainą pagamins papuošalą, kurį radau Jūsų svetainėje?

Ir taip, ir ne. Gali būti, kad šiek tiek panašų papuošalą iš kito juvelyro įsigysite pigiau, tačiau 100 procentų atkartoti kito kūrėjo darbo neįmanoma. Taigi nei už mažesnę, nei už didesnę kainą visiškai tokio pat papuošalo kitur neįsigysite. Kiekvieno juvelyro darbo stilius yra individualus ir jo nukopijuoti neįmanoma.

03. Ar visi aukso dirbiniai gali būti panaudoti vestuvinių žiedų gamybai?

Taip, tinka visi, įvairių prabų dirbiniai. Tai gali būti auksinės grandinėlės, apyrankės, auskarai, žiedai, pakabukai, monetos, dantų auksas ir kt.

04.Kaip dažnai galima nešti juvelyrui atnaujinti gaminį?

Patartina bent kartą į metus peržiūrėti savo papuošalus ir atnešti pas juvelyrą: galėsime atlikti pilną atnaujinimą, kad jūsų papuošalai sublizgėtų kaip nauji.

05. Kas yra praba?

Praba tai yra santykinis tauriojo metalo kiekis lydinyje. Pavyzdžiui, aukso lydinių prabos 375°, 585°, 750°, reiškia, kad 1000 masės dalių lydinio yra 375°, 585°, 750° dalių gryno aukso.06. Kaip prižiūrėti vestuvinius žiedus?

Vestuviniai žiedai reikalauja tokio pat atidumo, kaip ir kiti papuošalai iš brangiųjų metalų. Visų pirma, reikia gerai apsvarstyti ar tikrai žiedas visada turi būti ant piršto? Galbūt tvarkantis namus (naudojant buitinę chemiją), dirbant sode, sportuojant ir panašiose situacijose būtų geriau žiedą saugiai padėti į juvelyrinę dėžutę – taip sumažinsite susibraižymo ir pakenkimo cheminėmis priemonėmis riziką. Jeigu žiedo niekada nenusiimate, stenkitės daugiau darbų atlikti mūvint pirštines.

     Kartkartėmis žiedą reikėtų nuvalyti. Namų sąlygomis tai galima padaryti itin minkštu skudurėliu, prieš tai nuplovus švelniai muiluotame vandenyje, tačiau geriausia nepatingėti užsukti pas juvelyrą ir paprašyti, kad jis profesionaliai pasirūpintų žiedu – ne tik nuvalytų, bet ir patikrintų ar tvirtai laikosi akutės, nėra kitokių rimtų pakitimų.

Juvelyriniai dirbiniai taip pat veikiami ir jūsų naudojamų makiažo priemonių, kvepalų, plaukų lako. Visada pirmiau naudokite šias priemones, prieš pasipuošdami auskarais ar kitais juvelyriniais gaminiais, kad sumažintumėte neigiamą poveikį;

Mūsų kontaktai

Marius Jancevičius (Verslo liudijimo nr. AT073820-1)

Visos teisės saugomos © 2022. Puslapio informaciją reklamos ir pardavimo tikslams kopijuoti ir platinti draudžiama.

Rezervuokite laiką nemokamai juvelyro konsultacijai